Serdecznie zapraszamy Państwa do położonej w samym sercu malowniczego Parku Sołackiego restauracji „Meridian’s”. Bliskość natury i eleganckie wnętrze tworzy niepowtarzalną atmosferę, w której smakowanie potraw kuchni polskiej i europejskiej będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Zielone i piękne otoczenie restauracji zapewni gościom spokój. Jest to miejsce idealne dla chwili relaksu , oraz ucieczki przed zgiełkiem wielkiego miasta.
Wszystkie smaki i aromaty oferowane w naszej karcie zadowolą najbardziej wymagające podniebienia.

W naszym menu pragniemy zaprezentować Państwu niezwykłą kompozycję smaków i aromatów polskiej kuchni w nowoczesnym wydaniu. Nasi kucharze komponują dania korzystając wyłącznie ze świeżych produktów i autorskich receptur, co daje nam pewność wyjątkowego smaku.

Pojawiające się w karcie propozycje zmieniamy wraz z porami roku. Jesteśmy przekonani, że każde spotkanie z oferowaną przez nas kartą dań będzie dla Państwa niezapomnianym doznaniem, które potwierdziło do tej pory wielu naszych Gości.

Wykwalifikowana i profesjonalna obsługa zadba o zadowolenie każdego Gościa.

Nie zapominamy także o naszych czworonożnych Gościach. Dla nich przygotowaliśmy miskę wody, oraz psich smakołyków.

Jesteśmy przekonani, że bogata oferta, przepiękna lokalizacja, a także stylowe i funkcjonalne wnętrza naszej restauracji i hotelu, zapewnią Państwu komfortowe warunki. Z kolei fachowa obsługa naszego obiektu sprawi, że czas spędzony z nami pozostanie w Państwa pamięci na długo.

Wszystkie informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu:

tel: 61 656 53 53,
kom: 698 864 152,

Lub pod adresem e-mail: restauracja@meridians.pl